Калій гідроксид (KOH, їдкий калій) ЧДА, 400г

  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  3474
  • Артикул 3474

   


Доставка

Безкоштовна доставка у ваше відділення на всі замовлення вище 1800 грн.

Оплата при отриманні доступна на замовлення вище 200 грн.

Ми цінуємо ваш час

Для цього всі замовлення відправляємо протягом 2-х робочих днів

Характеристики
  • Характеристики
  • Країна виробникЧехія
  • ПротипоказанняДіє агресивно на шкіру та її слизові оболонки, викликаючи опіки. Надає руйнівний вплив на предмети та матеріали органічного походження (шкіра, папір і т.д.)., відзначається бурхлива реакція з кислотою, агресивна реакція – при взаємодії з полімерами, пластиком та гумою.
  • Умови зберіганняУ щільно закритій тарі, в недоступному для дітей і тварин місці, в приміщенні, що не опалюється.
  • Фасування400г
Опис
Калій гідроксид (KOH, їдкий калій) - це білі кристали у вигляді пластівців, що не мають ні запаху, ні кольору. Водний розчин гідроксиду калію - сильний луг, який є невід'ємним компонентом для виготовлення рідкого мила, шампунів, мила бельді, гліцеринового мила. З'єднуючись з жирною фазою, луг (гідрооксид калію) вступає з жирами в реакцію, починаючи процес омилення. Їдкий калій при взаємодії з водою виділяє багато тепла. Небезпечна для здоров'я людини. Може спричинити хімічний опік. При попаданні КOH на шкіру постраждалу ділянку треба промити великою кількістю води і протерти серветкою, змоченою в оцті або воді, розведеною з лимонною кислотою. При роботі з калію гідрооксидом необхідно дотримуватися техніки безпеки: одягати гумові рукавички, окуляри, респіратор, закривати всі відкриті ділянки шкіри, використовувати скляний посуд і потроху насипати луг у воду, а не навпаки. Рекомендована концентрація їдкого калію визначається за допомогою мильного калькулятора.
Характеристики
Країна виробник Чехія
Протипоказання Діє агресивно на шкіру та її слизові оболонки, викликаючи опіки. Надає руйнівний вплив на предмети та матеріали органічного походження (шкіра, папір і т.д.)., відзначається бурхлива реакція з кислотою, агресивна реакція – при взаємодії з полімерами, пластиком та гумою.
Умови зберігання У щільно закритій тарі, в недоступному для дітей і тварин місці, в приміщенні, що не опалюється.
Фасування 400г

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Перевірка

Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.