Відро харчове 1000 мл із кришкою

  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  4989
  • Артикул 4989

   


Доставка

Безкоштовна доставка у ваше відділення на всі замовлення вище 1800 грн.

Оплата при отриманні доступна на замовлення вище 200 грн.

Ми цінуємо ваш час

Для цього всі замовлення відправляємо протягом 2-х робочих днів

Характеристики
  • Характеристики
  • Середній оптКиївська Мануфактура Мила є офіційним дистриб'ютором тари за представленими позиціями. Якщо Вас цікавить гурт понад 1000 комплектів, напишіть нам запит або зверніться до менеджера і ми Вам надамо індивідуальні ціни. У разі потреби ми можемо надіслати Вам зразки Новою поштою.
Опис
Відро харчове 1000 мл із кришкою Поліпропіленове відро 1000 мл виготовлено із високоякісного харчового пластику. Підходить для зберігання їжі, косметичних та хімічних засобів у рідкому, кремоподібному, сипучому та твердому видах. Кришка забезпечує герметичне закривання з контрольною пломбою розтину. Перед використанням для зберігання хімічних елементів рекомендуємо подивитися за таблицею молекулярної сумісності поліпропілен із цим хімічним елементом. Підходить для зберігання калій гідроксид (KOH, їдкий калій) у кристалічному вигляді, натрій гідроксид (NaOH, їдкий натр, каустична сода) у кристалічному вигляді, всіх видів базових олій та жирів будь-якого походження. Комплектація:
  1. Відро харчове ПП 1000 мл.
  2. Кришка з контрольною пломбою.
Характеристики
Середній опт Київська Мануфактура Мила є офіційним дистриб'ютором тари за представленими позиціями. Якщо Вас цікавить гурт понад 1000 комплектів, напишіть нам запит або зверніться до менеджера і ми Вам надамо індивідуальні ціни. У разі потреби ми можемо надіслати Вам зразки Новою поштою.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Перевірка

Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.