Про нас

Ласкаво просимо до Київської Мануфактури Мила!


Дозвольте нам розповісти трохи про себе, щоб ви краще нас пізнали.


Наша подорож розпочалась у далекому 2014 році, коли ми почали виготовляти натуральне мило та мильні набори. Це захоплення так нас затягло, що ми захотіли ділитися ним і навчати інших людей створювати таку красу. Так ми розпочали проводити Майстер-класи. Це безперечна радість - спостерігати за захопленням на обличчях дітей та дорослих, які вперше бачать мило, зроблене їхніми руками! Велика кількість проведених майстер-класів з виготовлення миловарених виробів призвела до великого попиту на продукти для нового хобі. Так у жовтні 2016 року ми зареєстрували бренд Київська Мануфактура Мила та відкрили наш перший магазин.


Спочатку в нашому магазині були тільки товари для миловаріння: основи для мила, олії, фарбники, ароматизатори, форми, упаковка, інвентар та обладнання. Але ми росли разом із нашими клієнтами і з часом розширились в інші напрямки, такі як виготовлення свічок та натуральної косметики.


Ми розуміємо всі ваші бажання та запити, оскільки самі пройшли шлях від споживача до продавця. Одне з основних правил нашого магазину - обирати для продажу лише якісну продукцію. В нашому асортименті велика кількість товарів з європейських країн. Всі мають сертифікати якості. Ми співпрацюємо з такими великими компаніями, як BASF, Düllberg Konzentra, HENRY LAMOTTE Oil GmbH, Joh Vogele KG, які постачають нам високоякісну продукцію для створення доглядової косметики власноруч: креми, тоніки, лосьйони, бальзами і т.д. Не забули також про упаковку. В розділі «Тара косметична» ви одразу можете підібрати гарну упаковку для своїх виробів.


У нашому розділі «Все для свічок» ви можете придбати силіконові форми 3D для свічок, воски, парафіни, фарбники, ароматизатори, декор та тару для свічок. У нас є товари таких відомих компаній, як Сandlescience, Makesy, Midwest fragrance, The Flaming Candle та інші. Також у нас є все для створення духів - це великий вибір французьких парфумерних композицій, основи для духів, молекул, фіксаторів аромату та розкішних парфумерних флаконів.


Ми продовжуємо розвиватись, щоб нашим покупцям, які вже стали нашими друзями, було з нами цікаво. У 2023 році ми відкрили новий напрям - Все для шоколадного творчості. Відвідавши цей розділ, ви зможете придбати форми, інвентар, інгредієнти для приготування шоколадних цукерок та шоколаду. Для дітей проводимо майстер-клас Шоколадна мрія, на якому навчаємо дітей шоколадному мистецтву у приготуванні цукерок та десертів.


Ми працюємо як інтернет-магазин і магазин у м. Київ, на вул. Малюшка, 5, де ви можете придбати товар, отримавши потрібну консультацію. Ви можете замовити на сайті продукцію для миловаріння, бомбочок для ванни, кремоваріння, догляду за волоссям, виготовлення свічок, створення шоколадних виробів. Також у нас великий вибір товарів для упаковки, декору, інвентарю та обладнання. Ми продовжуємо проводити навчальні майстер-класи з миловаріння, кремоваріння та створення шоколадних цукерок.


Наша мета: впровадити вас у захоплюючий світ натуральної косметики, зачаровуючих мильних букетів, затишних свічок та смачного шоколаду.


Кожного дня ми покращуємо наш сервіс і робимо все, щоб ви залишилися задоволені своїм покупками!"


Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.