Патріотична добірка - Форми, Стрічки, Наповнювачі

Капелюшна коробка Все буде Україна! розмір в асортименті (D/В) – 12 см / 10см

Капелюшна коробка Все буде Україна! розмір в асортименті (D/В) – 12 см / 10см

Розмір

76.00грн

Показано від 1 до 20 з 84 (всього сторінок: 5)

Патріотична добірка - Форми, Стрічки, Наповнювачі

Форми, Стрічки, Наповнювачі Для Hand Made - Патріотична Добірка UA

Патріотичні Пластикові Форми для Мила та Свічок: Підніміть дух своєї творчості з нашими патріотичними пластиковими формами! Виготовляйте унікальне мило та свічки, прикрашені символікою України. Наші форми – це не просто інструменти для рукоділля, це можливість висловити гордість за свою країну та створити подарунки з національним характером.

Наклейки та Водорозчинні Зображення з Українською Тематикою: Прикрасьте ваші вироби патріотичними мотивами! Наші наклейки та водорозчинні картинки надають безкраї можливості для декорування вашого мила та свічок. Додайте нотку національної гордості у кожну вашу роботу.

Патріотичні Наповнювачі: Підтримуйте рукоділля з українськими цінностями! Наші патріотичні наповнювачі додадуть унікального характеру та текстури вашим виробам. Вибирайте з різноманітних опцій, щоб створити справді дивовижні та надихаючі роботи.

Силіконові Форми та Молди: Створюйте твори мистецтва з легкістю, використовуючи наші силіконові форми та молди. Вони не лише допоможуть вам легко формувати свічки та мило, а й додадуть український дух у вашу творчість. Давайте волю вашої фантазії та створюйте шедеври.

Зробіть своє рукоділля ще більш особливим із нашими патріотичними товарами! Піднімайте келихи за Україну та створюйте дивовижні подарунки для себе та своїх близьких.


Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.