Емоленти - пом'якшення, зволоження, захист!

М'яка, зволожена шкіра, без лущення та стягнутості – це те, що робить емолент із вашою шкірою!

Що таке емоленти?

Сам термін «емолент» походить від латинського «emollire», що означає "пом'якшувати". Механізм дії емолентів полягає в тому, що вони працюють на поверхневому, роговому шарі епідермісу, утворюючи своєрідну захисну плівку, яка перешкоджає випаровуванню вологи. Емоленти — незамінні інгредієнти. які забезпечують зволоження, захист та комфорт для шкіри та волосся. Це особливо важливо для сухої, зневодненої та вікової шкіри, а також для шкіри з атопічним дерматитом.

Яка користь від емолентів?

Емоленти забезпечують шкіру ліпідами, які виконують роль "цементу" між клітинами, утворюючи захисний бар'єр. Вони допомагають зберегти вологу, усувають дискомфорт, зменшують свербіж та покращують зовнішній вигляд шкіри. Крім того, емоленти надають косметичним продуктам приємної текстури.

Емоленти для волосся допомагають зберегти вологу, роблячи його більш м'яким та гладким. Вони утворюють захисний шар на поверхні волосся, запобігаючи його пошкодженню від тепла, хімічних речовин і інших зовнішніх факторів.

Які бувають емоленти?

Емоленти бувають натурального та синтетичного походження.

До натуральних емолентів належать рослинні олії, тваринні жири, воски та похідні, такі як ланолін, масла ши, какао та інші.

Синтетичні емоленти включають похідні силікону та інші хімічні речовини, що створюють оклюзійний шар на шкірі.

Емоленти — незамінні інгредієнти для підтримки здоров'я та краси вашої шкіри.

На нашому сайті ви можете замовити:

Cetiol C5 – «зелений» емолент, замінник силіконам.
Каприлік/каприловий тригліцерид - (суміш тригліцеридів капринової та каприлової кислот) – натуральний, рослинний емолент.
Цетилпальмітат – пальмовий емолент, натуральний спермацет.
Сквалан – оливковий емолент.
Ланолин – тваринний емолент.
Комментарі

Перевірка


Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.