Натрій гідроксид (NaOH, їдкий натр, каустична сода) 400 г

TOP
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  3472
  • Артикул 3472

   


Доставка

Безкоштовна доставка у ваше відділення на всі замовлення вище 1800 грн.

Оплата при отриманні доступна на замовлення вище 200 грн.

Ми цінуємо ваш час

Для цього всі замовлення відправляємо протягом 2-х робочих днів

Характеристики
  • Характеристики
  • Країна виробникКитай
  • ПротипоказанняВикликає кашель, сором у грудях, нежить, сльозотеча, опіки слизової порожнини рота, стравоходу, шлунка, що довго не гояться і важкі опіки слизової очей, що призводять до втрати зору., При попаданні на шкіру викликає хімічні опіки, а при тривалому впливі може викликати виразки та екземи., сильно діє на слизові оболонки. Небезпечне попадання у вічі. Небезпечна при вдиханні, проковтуванні, потраплянні на шкіру та слизові оболонки.
  • Умови зберіганняУ щільно закритій тарі, в недоступному для дітей і тварин місці, в приміщенні, що не опалюється.
  • Фасування400г
Опис
Натрій гідроксид (NaOH, їдкий натр, каустична сода) – біла тверда, хімічно чиста речовина (99,9%). Є білі кристали у вигляді кульок. Є невід'ємним компонентом приготування мила з нуля. При взаємодії із водою виділяє багато тепла. Небезпечне здоров'ю людини. Працюючи з лугом необхідно дотримуватися правил безпеки: одягати гумові рукавички, окуляри, респіратор, закривати всі відкриті ділянки шкіри. Використовувати скляний посуд та потроху насипати луг у воду, а не навпаки. При попаданні NaOH на шкіру постраждалу ділянку треба промити великою кількістю води та за необхідності протерти серветкою, змоченою в оцті або воді, розведеною з лимонною кислотою. Концентрація каустичної соди, що рекомендується, визначається за допомогою мильного калькулятора.
Характеристики
Країна виробник Китай
Протипоказання Викликає кашель, сором у грудях, нежить, сльозотеча, опіки слизової порожнини рота, стравоходу, шлунка, що довго не гояться і важкі опіки слизової очей, що призводять до втрати зору., При попаданні на шкіру викликає хімічні опіки, а при тривалому впливі може викликати виразки та екземи., сильно діє на слизові оболонки. Небезпечне попадання у вічі. Небезпечна при вдиханні, проковтуванні, потраплянні на шкіру та слизові оболонки.
Умови зберігання У щільно закритій тарі, в недоступному для дітей і тварин місці, в приміщенні, що не опалюється.
Фасування 400г

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Перевірка

Підписка на новини:

Нажавши кнопку "Підписатися", я даю згоду на обробку персональних даних.